Київ - місто моє
13 жовтня 2012 року відбувся міський суботник за участю Київської міської Ради старшокласників та лідерів районних рад старшокласників у Парку Вічної Слави.

Заходи з прибирання та благоустрою рідного міста давно стали традиційними у діяльності Учнівської ліги Києва. Минулого року лідери теж завзято працювали в Парку Слави напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. У березні 2012 року об'єктом турботи старшокласників стали схили Дніпра та територія парку біля Вічного вогню.

Акція була проведена у рамках двомісячника з благоустрою міста, акції «За чисте довкілля» та проекту «Київ - місто моє, мені в ньому жити, мені його створювати», до якої долучились всі лідери Київської міської Ради старшокласників та районних рад старшокласників. З великим ентузіазмом, в атмосфері дружньої підтримки та співпраці старшокласники прибирали опале листя, розчищали доріжки та газони, обкопували дерева. Настрій був святковий, працювалося всім весело та легко, бо кожен відчував свою причетність до важливої справи.

Захід відбувався за участі начальника Головного управління освіти і науки м. Києва Оксани Миколаївни Добровольської та першого заступника начальника ГУОН м. Києва Вікторії Юріївни Челомбітько. Під  час дружньої бесіди Оксана Миколаївна нагадала лідерам про необхідність підтримувати чистоту та красу рідного міста щоденно, не тільки під час суботників та екологічних акцій. А ще розповіла про важливість благоустрою саме парку Вічної Слави, як місця шани та вдячності до загиблих та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Начальник Головного управління звернулась до дітей з проханням про  допомогу в організації змістовного відпочинку для юних гостей Києва, які завітають до столиці під час проведення новорічних та різдвяних свят. Звичайно, старшокласники охоче погодились познайомитись з ровесниками та показати їм рідне місто.  

Наприкінці заходу Оксана Миколаївна привітала учнівську молодь з сонячним днем, піднесеним настроєм, побажала успіхів в навчанні та лідерській діяльності.

Також цього року до активної молоді міста завітав генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Олександрович Царенко, який із задоволенням поспілкувався з лідерами. Пан Царенко радо підтримав ініціативу підлітків щодо проведення подібних заходів та запросив 17 жовтня на зустріч з керівництвом КО «Київзеленбуд» для обговорення та ухвалення спільного проекту з благоустрою міста.Обновлен 16 ноя 2012. Создан 31 окт 2012