Контакти лідерів




 

СПИСОК

районної ради старшокласників «СОЛО» Оболонського району м. Києва

на 2012-2013 н.р.

 

 

ЗНЗ

П.І.Б.*

Дата народження

 

  1.  

8

Клюзко Діана Іванівна

03.07.1998

096-529-98-85

093-938-97-88

  1.  

9

Білінчук Валерія Олександрівна

01.12.1998

063-766-42-50

  1.  

14

Сютко Ярослава Ігорівна

01.09.1997

 

  1.  

16

Зарицька Анастасія Олегівна

Кулібаба Анастасія Олександрівна

09.10.1998

10.10.1996

063-446-36-68

063-252-82-70

  1.  

18

Калитенко Юлія Віталіївна

10.03.1999

 

  1.  

20

Кузьмінська Олександра Володимирівна

17.09.1998

095-537-14-19

  1.  

29

Пастушенко Юлія Володимирівна

15.08.1995

063-392-31-28

  1.  

104

Сененков Захар Олександрович

10.11.1999

096-406-50-09

  1.  

143

Нікітіна Анастасія Юріївна

15.06.1998

098-430-27-55

10.  

157

Пономарьов Олександр Сергійович

16.10.1997

093-907-20-73

11.  

168

Поліщук Діана Ігорівна

22.03.1997

093-239-33-25

12.  

170

Левицька Яна Олегівна

15.05.1998

096-388-61-34

063-767-64-26

13.  

194

Іванькова Анастасія Андріївна

19.11.1997

063-040-53-14

14.  

210

Осико Дарія Сергіївна

09.10.___

 

15.  

211

Котельніков Валентин Віталійович

13.02.1998

093-708-84-66

16.  

214

Бойко Борис Михайлович

30.12.1998

093-715-29-79

17.  

216

Верега Анна Дмитрівна

07.03.1996

093-422-74-09

18.  

219

Романенко Дар’я Сергіївна

29.11.1996

063-701-53-31

19.  

225

Амбарцумова Маріам Василівна

23.11.1997

 

20.  

226

Лахманюк Катерина Максимівна

05.08.1998

097-025-37-88

21.  

231

Антонечко Анастасія Віталівна

13.09.1997

063-435-35-69

22.  

232

Аверченкова Юлія Олегівна

19.04.1997

093-684-34-30

23.  

233

Тимош Анна Сергіївна

26.08.1997

063-699-21-53

24.  

239

Натха Уляна Сергіївна

18.07.1996

067-401-66-45

063-120-57-68

25.  

240

Даниленко Владислав Володимирович

13.05.1997

093-275-61-89

26.  

245

Дем'яненко Володимир Олександрович

31.12.1995

063-657-28-54

27.  

252

Гальонко Ірина Олександрівна

17.02.1998

093-814-75-89

28.  

256

Нагорний Макар Васильович

18.07.1997

097-076-59-45

29.  

285

Остапенко Марія Олександрівна

11.08.1997

093-201-05-78

30.  

298

Ігнатенко Сергій Сергійович

07.03.1998

093-968-29-09

31.  

299

Хоботова Поліна Олександрівна

01.02.1997

 

32.  

328

Булгаков Святослав Олександрович

24.12.1995

098-275-36-31

33.  

Гімназія «Оболонь»

Римарчук Євгенія Олегівна

10.08.1996

 

34.  

Гімназія «Потенціал»

Короткий Богдан Валерійович

01.02.1998

 

35.  

Гімназія «Потенціал»

Сліпуха Андрій Володимирович

12.05.97

093-432-50-70

 

 

*П.І.Б. лідерів є посиланням на профіль Вконтакті



Обновлен 14 мар 2013. Создан 31 окт 2012