В Оболонському районі висадили близько 200 сосен
8 листопада 2012 року в Оболонському районі висаджували сосни. Участь в акції «Врятуй Київ від вирубки хвої» взяли перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, колектив комунального об'єднання «Київзеленбуд», відомі спортсмени України, Самостійне Об'єднання Лідерів Оболоні "СОЛО" та активна студентська молодь.


«Висадження сосен на Богатирській - лише перший етап акції, вона передбачатиме широкомасштабну пропаганду збереження хвої та лісу у столиці. Це питання особливо актуально напередодні передноворічних свят, коли кількість порушників із самовільного зрубу ялин та сосен збільшується. Уже наступного тижня зеленбудівці разом з громадськістю висадять близько 150 сосен у парку імені Малишка, що у Дніпровському районі», - сказав Олександр Мазурчак.


Зазначеною акцією передбачено також організація цілодобової охорони лісів та хвойних насаджень на території забудованої частини міста за підтримки міліції та екоінспекції, патрулювання лісовою охороною лісопаркових господарств «Київзеленбуду», а також проведення рейдів із залученням працівників ГУ МВС.


Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко наголосив, що реалізація подібних заходів сприятиме підвищенню свідомості мешканців столиці щодо охорони зелених насаджень столиці.


 


Джерело: http://www.guon.kiev.ua
Обновлен 16 ноя 2012. Создан 13 ноя 2012