Зимовий навчально-оздоровчий збір лідерів учнівського самоврядування «Лідер-2013»
Яскравими емоціями запам’ятався перший день нашого виїзду. Справді, в нас все почалося з метро: 10 заспаних оболончиків зайшло до вагону з такооою кількістю речей та валіз, котру не брали в Артек. Бідні люди, котрі їхали поряд, не знали куди подітися, адже з одної сторони їм ледь на голови не летіли валізи, пакунки та коробки, а з іншої компанія шалених лідерів співала незрозумілі пісні. Все продовжилося в маршрутці, адже там було гарячіше, ніж в кліпі відомого корейського вконавця PSY. Розселившись в кімнати, в наших хлопців не виявилося світла, але все вирішили без проблем. В їдальні годували досить непогано, але найголовніше, що порції величезні, адже ми, Оболонь, просто ненажери. Надзвичайно всім допоміг з вибором професії тренінг від МоКоЛаДу, бо провели його справді на вищому рівні. Нам дуже сподобалося відкриття, котре готувала кохана Десна, адже ми вклали в нього свою частинку: наш Андрюша був ведучим. А справді запалили ми на дискотеці, котру організовувала улюблена Голосуха, тому що ми з задоволенням прийняли участь в чудових конкурсах та натанцювалися під гарячі треки.

Наступний, другий день, був не менш яскравий, ніж попередній, бо почався він з інтригуючої гри «Таємний друг», котра вже стала невід’ємною частиною лідерських виїздів. Запам’яталися для кожного з нас оригінальні та креативні подарунки, адже скільки радості дарують, наприклад, симпатичні Дід Мороз та Снігуронька, котрі принесли пакуночки адресатові. Напевно, найвідповідальнішою задачою цього виїзду для нас була станційна гра «Гонка за лідером». Цього разу квест був оснований на традиціях святкування Різдва в різних країнах. Ми сподіваємся, що конкурси та завдання всім подарували радість та задоволення. Оболонь вже готує цей квест на кожен виїзд, тому дуже важливо знати, що створив хорошу гру. Адже що може бути приємніше щирого «дякую» від хоч і втомлених, проте задоволених гравців. Другий тренінг від МоКоЛаДу допоміг нам зрозуміти наскільки важлива підтримка та згуртованість в роботі команди. Справді, було цікаво шукати де дешевше сало та де б дорожче продати сіль. Ми, оболончики, зайняли І (перше) місце в цій надзвичайно цікавій грі та винесли з неї все корисне для нас та нашої команди. А також, ми завдячуємо нашій улюбленій Катюші Ніколаєнко, котра допомогла нам розібратися з усіма проблемами та робочими моментами лідерського життя. Обидва дні закінчилися традиційною свічкою, котра як завжди, була надзвичайно емоційна.

Останній, третій день зимового виїзду був досить таки сумний, проте не зважаючи на всі мінуси, їхати аж ніяк не хотілося. Але дуже підвищив настрій номер Подолу на закритті, котре старанно підготувала Солома. Також було цікаво прийняти участь в грі «Україна», адже ми спробували свої сили, хоч і зайняли ІV місце, проте все пройшло чудово і завдячуємо Святошинському району та Олександрі Валеріївні за чудову підготовку.

Загалом, виїзд пройшов чудово, але б так не було без наших улюблених керівників. Дякуємо всім за проведений час!

 

Стаття Яни ЛевицькоїОбновлен 28 янв 2013. Создан 26 янв 2013