Районний етап ІІІ Міського фестивалю-конкурсу «Маю честь!»
Вже в котрий раз районний національно-патріотичний фестиваль-конкурс «Маю честь» збирає велику кількість юних ентузіастів під одним дахом, де панує патріотичний настрій та почуття справжнього свята.

 

 

Саме тут, оточені підтримкою, талановиті юнаки мають можливість проявити себе, продемонструвати свої здібності та довести всім, що саме вони мають честь захищати Оболонський район вже на міському етапі конкурсу.

Цього року цей фестиваль-конкурс «Маю честь!» відбувався у спеціалізованій школі № 252, участь у якому взяли 14 шкіл нашого району. Не можна залишити без уваги і той факт, що досить багато людей прийшло підтримати конкурсантів. Цього року юнакам довелось змагатись у чотирьох різних конкурсах, а саме: «Лицарі мого роду»; «Якби я в армії служив»; «Пісні звитяги»; «У солдата вихідний». У кожній з цих номінацій, юнаки демонстрували свою винахідливість, майстерність, кмітливість, та свої розумові здібності. Суддівська колегія, у складі п'яти чоловік, уважно спостерігала за перебігом усього фестивалю-конкурсу, та виставляла свої оцінки. На конкурсі також були присутні ветерани, що засвідчує небайдуже ставлення до сучасної молоді.

За підсумками районного етапу конкурсу, дві школи поділили між собою перше місце, це конкурсанти: Стрільчук Михайло з СЗШ № 8 та Куценко Олександр з СЗШ № 170. Щиро витаємо переможців. В закінчення, хотілось би доповнити, що всі виступили достойно, всі молодці, i поразка - це лише привід для того, щоб в наступному році стати першими.

 Создан 06 фев 2013